BİZ KİMİZ?

Big Data User Group, Büyük Veri ürünleri kullanıcılarının kendi aralarında bağlantılar kurarak bilgi ve deneyimlerini paylaşması ve bu konu ile ilgili teknolojilerle alakalı güncel bilgileri alabilmeleri amacıyla kurulmuştur.

Big Data User Group tamamen bağımsız bir grup olup, hiçbir ticari/maddi kaygısı bulunmamakta, gönüllülük ilkesiyle çalışmaktadır. 

Üyelerimizi, hem kamu hem özel sektör bünyesinde çalışan profesyoneller, büyük veri teknoloji partnerleri, danışmanlar, akademisyenler, kariyerini büyük veri ürünleri üzerine kurmayı planlayan öğrenciler, yeni mezunlar, kısacası yaşantıları büyük veri çözümleri ile kesişen katılımcılar oluşturmaktadır.

NE YAPIYORUZ?

Grubumuz;

  • Düzenli etkinliklerle büyük veri kullanıcılarını bir araya getirmek,
  • Gerek sosyal medya gerek websitemizle üyelerimiz arasında etkin bilgi paylaşımını sağlamak,
  • Üyelerimizin öneri ve taleplerinin teknoloji sağlayacılarına ulaşmasını kolaylaştırmak,
  • Ulusal ve uluslararası Büyük Veri kullanıcı grupları arasında iletişim köprüsü olmak,
  • Kariyer fırsatları ve sektördeki son gelişmeleri üyelerine ulaştırmak hedefiyle kurulmuştur.

Big Data User Group, Büyük Veri ile ilgilenen ve bu teknolojiler ile ilgili son gelişmelerden haberdar olmak isteyen herkesin ücretsiz olarak katılabileceği bir gruptur. Big Data User Group’a üye olmak için, Kayıt Formumuzu eksiksiz olarak doldurmanız yeterli olacaktır.

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
We do not share your personal details with anyone.